Uudised
29/01 2015

Muuseumiöö 2015 teema on "Öös on muusikat"

Autor: Triin Männik
Üle-eestiline muuseumiöö toimub tänavu 16. mail ning kannab pealkirja "Öös on muusikat". Eelmisel aastal võttis muuseumiööst osa rohkem kui 84 000 inimest, mis oli kõigi aegade muuseumiöö publikurekord.
22/05 2014

Muuseumiööl sündis kõigi aegade publikurekord

Autor: Triin Männik
Täpsustatud andmetel võttis 17. mail toimunud järjekorras kuuendast üle-eestilisest Muuseumiööst osa rohkem kui 84 000 inimest, mis on kõigi aegade Muuseumiöö publikurekord. Muuseumiöö koordinaatorite Laura Kipperi ja Külli Lupkini sõnul on Muuseumiööst kuue aastaga saanud tõeline üle-eestiline muuseumipidu, mida aitavad eriliseks muuta sajad muuseumides töötavad inimesed ning vabatahtlikud, kes üheks ööks muuseumidesse appi tulevad.

22/05 2014

#möö2014 fotovõistluse võitis Marit Valk Tartu Ülikooli kunstimuuseumis tehtud fotoga

Autor: Triin Männik
Muuseumiöö selle-aastase väikese fotovõistluse võitus Marit Valk, kes pildistas Muuseumiööl kolme Tartu Ülikooli kunstimuuseumi akna tagant mööduvat muuseumihuvilist, kes vähemalt kaadrisse haaratud emotsiooni järgi otsustades tegid parasjagu just otsuse muuseumisse sisse astuda. Võitja saab auhinnaks sõidu Tallinna lahel, ajaloolisel purjelaeval "Kajsamoor" ning võib purjekale ühe kaaslase kaasa võtta.

18/05 2014

Esialgsetel andmetel külastas Muuseumiööd 75 000 muuseumihuvilist

Autor: Triin Männik
Eile, 17. mail toimunud järjekorras kuuendast üle-eestilisest Muuseumiööst võttis osa ligikaudu 75 000 tuhat inimest - Muuseumiöö korraldustoimkonna sõnul on võimalik, et sünnib uus publikurekord. Muuseumiööst on kuue aastaga saanud tõeline üle-eestiline muuseumipidu, mida aitavad eriliseks muuta sajad muuseumides töötavad inimesed ning vabatahtlikud, kes üheks ööks muuseumidesse appi tulevad.

17/05 2014

Üleskutse kõigile neile, kes Muuseumiööl pilti plaanivad teha!

Autor: Triin Männik
Laadi Muuseumiööl tehtud fotod, mida teistegagi jagada raatsid, üles Facebooki, Twitterisse või Instagrami, lisa #möö2014 (ainult nii leiame Sinu tehtud pildid hõlpsasti üles) ja võid võita merereisi Tallinna lahel kahele. Ühele öö-piltnikule avaneb nimelt võimalus minna merele imelisel ajaloolisel purjelaeval “Kajsamoor”.

13/05 2014

Muuseumiööl näeb muuseumides sabaga ja sabata tähti, kirjatähti, öise metsa tähti, kunsti- ja kirjandusstaare

Autor: Triin Männik
Laupäeval, 17. mail toimub järjekorras kuues üle-eestiline muuseumiöö, mida tähistatakse alati rahvusvahelisele muuseumipäevale, 18. maile lähimal laupäeval. Muuseumiöö selle-aastane teema, “Öös on tähti”, on inspireerinud muuseume tooma üheks ööks publiku ette põnevamaid palasid oma kogudest.

05/05 2014

Muuseumiöö 2014 teema on "Öös on tähti"

Autor: Triin Männik
Laupäeval, 17. mail toimub järjekorras kuues üle-eestiline muuseumiöö, mida tähistatakse alati rahvusvahelisele muuseumipäevale, 18. maile lähimal laupäeval.

24/04 2014

Muuseumiöö korraldusmeeskond kutsub appi vabatahtlikke!

Autor: Triin Männik
Aita tuhandetel inimestel põnevaid elamusi saada: Muuseumiöö toimub 17. mail laupäeval, kell 18-23 ning siis ootavad muuseumid üle Eesti appi vabatahtlikke, kes on valmis andma muuseumidele üheks õhtuks abikäe.
Tagasi